Closeup portrait of beautiful woman during cosmetology therapy in beauty salon. Professional dermatology procedures, lifting, rejuvenation, modern devices, healthcare

Ameliyatsız Yüz Germe

Ameliyatsız Yüz germe operasyonları günümüzde başarı ile ameliyatsız bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Ameliyatsız yüz germe yöntemleri her geçen gün popülerliğini arttırmaya devam ediyor. İlerleyen yaş ile birlikte özellikle yüz çevresinde çeşitli kırışıklıklar ve sarkmalar meydana gelmektedir. Bu durum kişilerin psikolojisini olumsuz yönde etkileyebilmektedir.

Bu nedenle kırışıklıklarını ortadan kaldırmak isteyen isteyen pek çok kişi bulunmaktadır. Kişilere rahatsızlık veren bu durumla savaşmak ameliyatsız yöntemler ile oldukça kolaylaşmaktadır.

Kırışıklık karşıtı uygulamalar, cerrahiye göre en çok tercih edilen günümüzün en yaygın anti-aging uygulamaları arasında yer almaktadır. Yüz germe işleminde kullanılan cihazlar ve ürünler cildi sıkılaşmasına yardımcı olurken, cilde pürüzsüzlüklük katmaktadır, doğal olarak zaman içinde üretimi azalan kolajeni de aktive edici özelliğe sahiptir.

Yeni kolajen üretimi, cilde kuvvet kazandırırken, çizgiler ve kırışıklıklar gözle görünür oranda azalmaktadır. Anti-aging uygulamalarının hepsi kişiye özel bir planlama ile yapılmalıdır.

Bu sayede cilde yapılan işlemin faydası maksimum seviyeye çıkabilir. Her cilt tipinin birbirinden farklı olması nedeniyle tedavi öncesinde muayene şarttır. Ameliyatsız yüz germe tedavisi için pek çok yöntem bulunmaktadır.

Bu yöntemlerden hangilerinin kişiye uygulanacağına, yapılan muayene sonucunda cildin yapısı ve ihtiyacına göre karar kılınmaktadır.